O Nas

Marka simplesmall powstała w odpowiedzi na otaczający nas zewsząd nadmiar form, barw  i wizerunków. Naszymi produktami chcemy pokazać, że piękno tkwi w prostocie. Delikatna, dziecięca uroda nie potrzebuje nadmiernej oprawy. Skupiamy się na tym, by nasze ubranka miały możliwie jak najprostsze formy, które sprzyjają wygodzie oraz naturalne, uniwersalne barwy. Nie znajdziecie u nas postaci z bajek czy krzykliwych napisów.

Naszym priorytetem jest jakość produktów. Wybieramy wyłącznie materiały najwyższej jakości, których skład w przynajmniej 90% jest naturalny. Zlecamy produkcję tylko szwalniom, które dają nam gwarancję dopracowania każdego szczegółu. Nie idziemy na kompromisy. Tworzenie produktów dla najmłodszych jest ogromną odpowiedzialnością, z czego zdajemy sobie sprawę.

Przykładamy ogromną wagę do tego, by cały proces produkcyjny zaczynał się oraz kończył w Polsce. Na naszym rynku znaleźć możemy świetnych dostawców i niezastąpionych specjalistów, nie mamy potrzeby wybiegania dalej. Takie rozwiązanie pozwala nam także na dokładną kontrolę każdego elementu produkcji. Konsekwencją naszych zasad są wyższe koszty realizacji, jednak, jak już wspomnieliśmy – nie idziemy na kompromisy. Jesteśmy pewni, że wysoka jakość produktów wynagrodzi to zarówno nam, jak i Wam. Jesteśmy spokojni, że zapewniamy maluchom najlepszą jakość i wygodę, jaką możemy.

Niezwykle ważną dla nas kwestią, o której musimy wspomnieć, jest dbałość o naturę. Ubranka, które od nas otrzymacie, są zapakowane ekologicznie. Plastiku używamy tylko w ostateczności, jednak zazwyczaj nie ma takiej potrzeby. 99% opakowania, które od nas otrzymujecie, składa się z naturalnych materiałów, w pełni nadających się do recyklingu. Nie wpływa to natomiast na jakość opakowań. Możecie mieć pewność, że Wasze zamówienie dotrze do Was dobrze zabezpieczone.